ARCHIWUM WIADOMOŚCI
Współzawodnictwo Szkół Podstawowych za rok szkolny 2010 / 2011 dziewczynki ukończyły na drugim miejscu a chłopcy na trzecim na 22 Szkoły Podstawowe w naszym mieście. W obu grupach wygrała Sportowa Szkoła Podstawowa nr 15.
Współzawodnictwo Szkół Podstawowych w roku szkolnym 2016 / 2017 zakończyło się Naszym zwycięstwem zarówno w rywalizacji dziewcząt i chłopców. Końcowe tabele można zobaczyć w zakładce RYWALIZACJA SP.
Tytuł SPORTOWCA SZKOŁY zdobyli : Zuzanna Czyż oraz Marcin Tomczyk
Współzawodnictwo Szkół Podstawowych za rok szkolny 2012 / 2013 dziewczynki wygrały a chłopcy ukończyli rywalizacje na czwartym miejscu. Wśród chłopców najlepsza była Szkoła Podstawowa nr 30. Końcowe tabele można zobaczyć w zakładce RYWALIZACJA SP.
Tytuł SPORTOWCA SZKOŁY zdobyli : Karolina Niedworok oraz Hubert Szaraniec

Copyright © 2010 Szkoła Podstawowa nr 6.  All rights reserved.
Współzawodnictwo Szkół Podstawowych za rok szkolny 2013 / 2014 dziewczynki i chłopcy ukończyli rywalizacje na drugim miejscu. W obu grupach rywalizację wygrała Sportowa Szkoła Podstawowa nr 15. Końcowe tabele można zobaczyć w zakładce RYWALIZACJA SP. W rywaliwacji Śląskiego Szkolnego Związku Sportowego wywalczyliśmy VII miejsce !!!
Tytuł SPORTOWCA SZKOŁY zdobyli : Wiktoria Otrzonsek oraz Hubert Szaraniec
Współzawodnictwo Szkół Podstawowych za rok szkolny 2011 / 2012 dziewczynki ukończyły na drugim miejscu a chłopcy na trzecim na 22 Szkoły Podstawowe w naszym mieście. W obu grupach wygrała Sportowa Szkoła Podstawowa nr 15. Końcowe tabele można zobaczyć w zakładce RYWALIZACJA SP.
Tytuł SPORTOWCA SZKOŁY zdobyli : Martyna Jurczak oraz Daniel Szymik
Współzawodnictwo Szkół Podstawowych za rok szkolny 2014 / 2015 dziewczynki i chłopcy ukończyły na trzecim miejscu.W obu grupach wygrała Sportowa Szkoła Podstawowa nr 15. Końcowe tabele można zobaczyć w zakładce RYWALIZACJA SP.
Tytuł SPORTOWCA SZKOŁY zdobyli : Aleksandra Maciejok oraz Kamil Rudiak
Współzawodnictwo Szkół Podstawowych za rok szkolny 2015 / 2016 dziewczynki i chłopcy ukończyły na drugim miejscu. Wśród dziewcząt wygrała Sportowa Szkoła Podstawowa nr 15 a najlepsza wśród chłopców okazała się Szkoła Podstawowa nr 24. Końcowe tabele można zobaczyć w zakładce RYWALIZACJA SP.
Tytuł SPORTOWCA SZKOŁY zdobyli : Patrycja Szabla oraz Tomasz Gawron